Політика обробки даних

Дата останнього оновлення: 19 грудень 2018 року

Дана політика обробки даних визначає порядок отримання, зберігання, обробки і передачі даних, отриманих агентством Be My Guest – Apartments for trips (далі – ми, Be My Guest) від фізичних і юридичних осіб. Ми з повагою ставимося до наданої нам персональної інформації і зобов’язуємося з повною відповідальністю підходити до її зберігання. Ці дані можуть використовуватися виключно в інтересах наших клієнтів, для підвищення якості послуг, що надаються, і надання найвигідніших умов для користування сервісом.

Справжні правила вступають в силу 20.12.2018. Користуючись послугами сайту Be My Guest – Apartments for trips, Ви автоматично підтверджуєте згоду з цією політикою і надаєте право Be My Guest використовувати Ваші дані. Ви можете в будь-який момент змінити або видалити надану нам інформацію, звернувшись до наших менеджерів за номером телефону або відправивши письмовий запит за допомогою електронної пошти або месенджерів, вказаних в блоці «Контакти».

Які дані ми збираємо і які методи для цього використовуємо?

Користувачі Be My Guest надають нам особисті дані для надання послуги проживання, використовуючи сайт bemyguest.com.ua або контактний телефон / e-mail.
1. Основні дані
Для користування сервісом необхідно надання контактних даних:
• e-mail адреси
• номери телефону
• імені та прізвища
• країни проживання
При використанні сервісу для пропозиції житла для короткострокової оренди гостям, також необхідні дані
• про місце тимчасового розміщення
• платіжні реквізити для виплат
2. Дані, необхідні для проведення оплати:
• Щоб здійснити оплату бронювання житла користувачі надають свої дані платіжній системі безпосередньо. Be My Guest не отримує будь-яких даних Вашої платіжної карти, платіжна система надає Be My Guest виключно інформацію про результат транзакції.
• У ряді випадків ми можемо запросити надання додаткової особистої інформації для підтвердження даних користувача для операцій, пов’язаних з оплатою. У разі, якщо з яких-небудь причин платіжні операції будуть оцінюватися як пов’язані з високим ризиком, ми залишаємо за собою право запросити копії Ваших документів або заповнення додаткової угоди.
• Для проведення повернення оплати необхідне надання Ваших платіжних реквізитів. Ці дані передаються нами платіжним системам для здійснення транзакцій.
3. Автоматично зібрані дані:
Ми також збираємо ряд даних про процес використання сервісу при взаємодії з сайтом і спілкування з менеджерами для підвищення якості сервісу і функціональності Be My Guest.

Для чого ми використовуємо Ваші особисті дані?

  1. Для відправки повідомлень:
    • про стан замовлень, оформлених Вами
    • інформації про зміни в роботі сервісу
    • рекламних та інших маркетингових матеріалів
    2. Для зв’язку щодо проживання, заброньованого Вами.

Кому і в яких випадках ми можемо надавати Ваші особисті дані?

• При необхідності, за умови наявності офіційного запиту згідно з чинним законодавством від держструктур, ми можемо надати їм особисті дані користувачів.
• У ряді випадків ми надаємо особисті дані користувачів постачальникам послуг. Наприклад, ми надаємо платіжні реквізити орендодавців платіжній системі для відправки розрахунків, а контактні дані гостей – сервісам, які відправляють розсилки про нашу маркетингову активність.

При виникненні будь-яких питань щодо Ваших особистих даних, Ви можете відправити запит менеджеру, використовуючи контактну інформацію на сайті.

З договором оферти Ви можете ознайомитися за посиланням.